Skip to main content
  • Dziś szósta Niedziela Wielkanocy. Słowo Boże przypomina nam, że miłość do Zbawiciela wyraża się w zachowaniu Jego nauki. Niech udział w Tajemnicy Paschalnej Jezusa Chrystusa, celebrowanej w Eucharystii, umacnia naszą miłość do Zmartwychwstałego Pana i pomaga zachowywać Jego Słowa w codziennym życiu.
  • Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 w naszej parafii, grupa dzieci przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci, które po raz pierwszy przyjęły do swych serduszek Pana Jezusa, ich rodziców, rodziców chrzestnych, opiekunów,  o. Idziego i katechetów polecamy Waszej wstawienniczej modlitwie.
  • Natomiast za tydzień, w niedzielę 12 maja o godz. 10.00, dzieci które w ubiegłym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, będą świętowały  Rocznicę Tego Wydarzenia.
  • Dzisiaj jeszcze, serdecznie zapraszamy od godz. 17.00 na Adorację Najświętszego Sakramentu pod przewodnictwem Franciszkańskiego Zakonu Świeckich i na Nabożeństwo Majowe, które w naszej świątyni sprawowane są codziennie o godz. 18.00.
  • Jutro, w poniedziałek 6 maja podczas dodatkowej Mszy Świętej o godz. 17.00 zapraszamy do wspólnotowej modlitwy w intencji tegorocznych maturzystów. Natomiast o godz. 18.30 będziemy się modlić w intencjach, które przedstawi Bogu Koło Przyjaciół Radia Maryja.
  • We wtorek, 7 maja  czwarty Tydzień Nowenny przed Uroczystością Świętego Antoniego z Padwy. Msze Święte ze Słowem Bożym i modlitwami Nowenny o godz. 8.00 i 18.30.
  • W środę, 8 maja przypada Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Wzywajmy jego orędownictwa i wypraszajmy pomoc dla naszej Ojczyzny, tak bardzo osamotnionej co do zachowywania prawdziwych wartości.
  • Wszystkim Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia,  Dzieciom, które przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej i Ich Rodzinom życzymy obfitości Bożych Darów oraz opieki Maryi – Wspomożycielki  Wiernych. Wam Wszystkim, Drogie Siostry – Czcigodni Bracia, modlącym się dzisiaj w naszej świątyni , życzymy miłej i błogosławionej niedzieli.