Skip to main content
  • Dziś TRZECIA  NIEDZIELA  ZWYKŁA w roku kościelnym. Z inicjatywy papieża Franciszka od 2019 roku obchodzona jest jako NIEDZIELA  SŁOWA BOŻEGO. To szczególne zaproszenie, aby odkrywać tajemnicę Boga przez lekturę Pisma Świętego. Niech będzie to i dla nas szczególny czas odkrywania Boga i umacniania wiary przez lekturę tekstów natchnionych. Na ołtarzu przy św. Antonim z Padwy, na stolikach z prasą pod chórem  i w korytarzu przykościelnym znajdują się w koszykach, przygotowane przez Grupę Biblijną św. Hieronima, różne fragmenty Pisma Świętego, z których można losowo sobie jakiś wybrać.  Serdecznie zapraszamy.
  • W czwartek, 25 stycznia przypada liturgiczne Święto Nawrócenia Świętego Pawła. Kończy ono Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  • W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska, zwana kolędą. Podajemy dalszy program wizyty kolędowej. Proponowany program wizyty dostępny jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej klasztoru i parafii.
  • Wizytę duszpasterską w dni powszednie rozpoczynamy od godz. 16.00, w sobotę od godz. 10.00. Przez okres kolędy kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę w godzinach 9.00 – 10.00.
  • Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy otwartości na Słowo Boga zapisane na kartach Pisma Świętego oraz trwania w bliskości z Chrystusem. Wszystkim – Państwu, modlącym się dzisiaj w naszej franciszkańskiej świątyni życzymy miłej i błogosławionej niedzieli.

ŚWIĘTY  MICHALE  ARCHANIELE …