Skip to main content

Ogłoszenia duszpasterskie 18.04.2022 r.

Poniedziałek Wielkanocny

1.Dziś poniedziałek w oktawie Wielkanocy. Trwamy w radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Msze Święte w naszej świątyni według porządku niedzielnego. Ofiary składane dzisiaj na tacę stanowią wsparcie dla katolickich uczelni i wydziałów teologicznych w Polsce. Dziękujemy za zrozumienie i okazaną pomoc.

 

2.Ponownie, serdeczne słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie celebracji Triduum Paschalnego oraz przygotowanie i udekorowanie naszej świątyni. Za wszelką pomoc i okazane dobro niech Bóg wynagradza swoją łaską.

 

3.W piątek z racji oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

4.Najbliższa niedziela będzie Drugą Niedzielą Wielkanocną, czyli Niedzielą Miłosierdzia Bożego, która rozpocznie Tydzień Miłosierdzia. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na działalność Caritas naszej diecezji. W naszej świątyni, do Uroczystości przygotowujemy się codzienną nowenną i koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

 

5.Wszystkim Parafianom i Gościom, a szczególnie Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy dobrego świętowania w gronie najbliższych oraz obfitości Bożych darów na każdy dzień.

 

                        ŚWIĘTY  MICHALE  ARCHANIELE…