Skip to main content
  • Dziś Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki Naszej Ojczyzny. Msze Święte w naszej świątyni sprawujemy według porządku niedzielnego.
  • Dziś Przypada kolejna rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja / 1791 r. /, która była dokumentem ustrojowym Rzeczpospolitej Obojga Narodów.
  • W naszej świątyni nabożeństwa majowe o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy, aby śpiewem Litanii Loretańskiej wypraszać wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny w naszych codziennych potrzebach.
  • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:

–    w czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu o uświęcenie kapłanów, o godz. 18.30 Msza Święta  o nowe i święte powołania do służby Bożej.

– pierwszy piątek to Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Z racji Uroczystości,  pierwszopiątkowe odwiedziny  chorych, za tydzień w piątek, 10 maja.

–   w sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi i wspólny różaniec po Mszy Świętej o godz. 8.00

  • W najbliższą niedzielę, 5 maja podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 w naszej parafii, grupa dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Dzieci, które po raz pierwszy przyjmą do swych serduszek Pana Jezusa,  ich Rodziców, Opiekunów, Chrzestnych, O. Idziego i Katechetów polecamy Waszej wstawienniczej modlitwie.