Skip to main content
  1. Dziś czwarta Niedziela Wielkanocy, którą nazywamy popularnie Niedzielą Dobrego Pasterza. Obchodzimy ją po raz kolejny jako Światowy Dzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele.
  • Jutro, w poniedziałek 22 kwietnia podczas Mszy Świętej o godz. 18.30 zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynno-błagalnej w intencji  O. Idziego z racji jego imienin.
  • We wtorek, 23 kwietnia Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski. To również drugi Tydzień Nowenny przed czerwcową uroczystością św. Antoniego z Padwy.  Msze Święte ze Słowem Bożym  i nabożeństwo ku czci świętego cudotwórcy o godz. 8.00 i 18.30
  • W najbliższą środę, w czasie Mszy Świętej wieczornej pomodlimy się w intencjach Grupy Biblijnej św. Hieronima.
  • W czwartek, 25 kwietnia uwielbimy Boga przyzywając wstawiennictwa św. Marka Ewangelisty.
  • Za tydzień, w niedzielę 28 kwietnia po Mszy Św. o godz. 11.30 spotkanie dla rodziców    i dzieci, które w tym roku będą obchodzić   Rocznicę swej Pierwszej Komunii Świętej.
  • Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy gorliwości w wypełnianiu codziennych zadań oraz otwartości na Boże natchnienia. Państwu, dzisiaj uczestniczącym   w naszej świątyni w niedzielnej Mszy Świętej, życzymy miłej i błogosławionej niedzieli.
  • Miłosiernemu Panu polecamy także zmarłą + Halinę Pawłowską, która w minionym tygodniu odeszła do wieczności. Wieczny odpoczynek …..

Ogłoszenie społeczne!

                        W przyszłą niedzielę  po każdej Mszy Świętej, na placu przed naszą świątynią, wolontariusze będą zbierać pieniądze na terapię genową dla 4 letniego Krzysia Zawady, który cierpi na dystrofię mięśniową Duchenne’a. …. Jego mięśnie zanikają, a rodzice rozpaczliwie walczą o ratunek.  Wspomniana metoda, którą  stosują lekarze w USA, może zmienić wszystko. Jednak jej koszt to ponad 14 milionów złotych. Na obecną chwilę zebrano nieco ponad 2, 5 miliona złotych. Serdeczne „Bóg zapłać” za życzliwość  dla przeprowadzanej akcji i za złożone dary pieniężne.